Mājas > Brīdinājuma zīmes > Nozagts ar slēdzeni pieslēgtais brīdinājums Jūrmalā!

Nozagts ar slēdzeni pieslēgtais brīdinājums Jūrmalā!

Lūdzam atsaukties jebkuru aculiecinieku brīdinājuma zādzībai,

kurš šodien, 30. jūnijā, laika posmā no 12 līdz 15 bija pieslēgts pie ceļazīmes Jūrmalā, uz Lienes ielas netālu no nummura 24 (vecās Lattelecom ēkas).

Policijā jau uzrakstīts iesniegums par šo notikumu, un pēc iespējas lūgsim palīdzību arī sabiedrisko mediju pārstāvjiem!

Brīdinājums bija pieslēgts pie ceļazīmes ar velo slēdzeni, kura ir tikusi pārkniebta, un izskatījās šādi:

Brīdinājums pārējiem autovadītājiem tika uzstādīts tādēl, ka priekšā ir bīstams ceļa posms, kur daudzi autovadītāji  bez īpaša iemesla mēdz strauji samazināt ātrumu ieraugot ceļa malā aiz koka apslēpto fotoradaru, tāpēc vadoties pēc CSN punkta:

VI nodaļa

Vadītāja rīcība pēc ceļu satiksmes negadījuma

34. Vadītājam, kas saistīts ar ceļu satiksmes negadījumu, nekavējoties jāapstājas un (vai) jāpaliek negadījuma vietā, jāieslēdz avārijas gaismas signalizācija un jāizliek avārijas zīme saskaņā ar šo noteikumu 139.punktā minētajām prasībām; ja tas nav iespējams, pārējie ceļu satiksmes dalībnieki par ceļu satiksmes negadījumu jābrīdina citādi.

izvietoju brīdinājumu. To darīju tādēļ, ka pirmstam šajā ceļa posmā piedzīvoju avārijas situāciju, kad man priekšā braucošais autovadītājs negaidīti strauji bremzēja ieraugot fotoradaru strauji nobremzēja, radot avārijas situāciju, kaut gan jau pirmstam brauca ar atļautajiem 50km/h.

  1. Vēl nav komentāru.
  1. No trackbacks yet.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: