Vēlies iesaistīties?

Ja vēlies iesaistīties, vislabākais variants būtu sākt pašam turēt bagāžniekā kādu brīdinājuma zīmi un kādus līdzekļus, ar ko to piestiprināt zīmi izvēlētajā vietā.

Brīdinājuma izvietošana no Tavām steidzīgajām ikdienas gaitām neaizņems vairāk par 2-5 minūtēm, bet palīdzēs daudziem. Ar katru nākamo brīdinājumu jau Tev ies raitāk, jo roka būs piešauta!

Neesi kūtrs – uzspied uz bildes, atvērsies palielinātā versija, saglabā to uz datora un sāc izgatavots arī Tu brīdinājuma zīmes.

Tas ir labākais veids, kā izspiest šo mafiju no tava ikdienas maršruta. Atliek tikai konkrēto vietu padarīt ne-pelnošu!

Brīdinājums drukāšanai (spied uz attēla, lai atvērtu to pilnā izmērā):

Brīdinājuma trafarets, krāsošanai ar baloniņu (spied uz attēla, lai atvērtu to pilnā izmērā):

Ar tapešu nazi izgriez melnos laukumus, un Tev būs pašam savs trafarets ātrai zīmju izgatavošanai ar krāsas baloniņu!

 

Labs variants, kā piestiprināt brīdinājumus pie metāla konstrukcijām, ir turēt bagāžniekā kādu lieku dēļa galu, ko ar izturīgu līmlentu pietīt pie metāla konstrukcijām, un pēctam ar skavotāju pie dēļa piešaut klāt pašu brīdinājumu.

Brīdinājumus, vēlams, izvietot vairāk kā 300m pirms zaļajām miskastēm, lai tos nepamanītu paši miskastes uzraugi, kuri, protams, cītīgi bojā brīdinājumus.

Dodoties savās ikdienas gaitās ar auto, turi ieslēgtu WAZE ( http://www.waze.com ) un brīdini pārējos ceļu satiksmes dalībniekus par uz ceļa un ceļa malās novērotajām briesmām.

Redzēji ceļa malā apslēptu foto-miskasti? Pabrīdini pretī braucošos uzmidžinot!

Lai mums visiem izdodas!

 1. VOLVO TRAKTORS
  2012.07.01 4:51 pm

  Es iesaku stacionārajiem fotoradariem braucot garām uzlikt virsū lielo melno miskastes maisu. Tā nav īpašuma bojāšana. Par pārvietojamajiem fotoradariem ir jārunā valstiskā līmenī, tas nav normāli, ka viņi tiek salikti malu malās un nav nekādu brīdinošo zīmju! Lapas autors malacis, ka vismaz Jūrmalā cenšas kautko darīt lietas labā.! Lai veicas!

 2. Anonīms
  2012.10.01 1:28 am

  Zīmi ērtāk piestiprināt ar kaprona savilcējsaitītēm- tam vajag 10 sekundes.
  Zīmi vislabāk var pamanīt piestiprinātu lukturu augstumā pie gājēju norobežojošās sētiņas. Radaruzraugs mani nosauca par idiotu un pi…rastu par to, ka tumšajā laikā ar mirgojošo gājēju lukturīti minūti pastāvēju blakus zaļajai kastei, lai to apskatītu. Stāvēju uz gājēju celiņa, pat netraucēju mērīšanas procesu. Neko neatbildēju, bet uzliku brīdinājuma gleznu. Tad sapratu, ka patīk gleznot radaru zīmes, laikam jau tam uzraugam bija taisnība par to idiotu. Bet tas otrais “epitets”- laikam jau domāja, ka visi līdzīgi viņam.

 1. No trackbacks yet.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: