Sākums > Brīdinājuma zīmes > Jūrmala, meža posms (padsmito reizi)

Jūrmala, meža posms (padsmito reizi)

    

Atkal atjaunoti atkal norautie brīdinājumi.

Lūgums 3-kāju miskastes uzraugiem:

Lūdzu beidziet plēst nost brīdinājumus. Vai jūs patiešām nesaprotat, ka viņi tiek atjaunoti katru dienu? Beidziet izniekot savu un mūsu laiku!

 1. Zandis
  2012.05.17 pulkstenis 9:55 am

  Sveiks. Paldies par tavu aktivitāti. Varbūt ir vērts padomāt savā uzņēmumā par lielām naudām izgatavot šādas kartona zīmes (roku darbs), uzlikt un nofilmēt, kā viņi iznīcina tavu īpašumu un vērsties pret viņiem valsts policijā par tīšu sveša īpašuma bojāšanu? Es pats būtu ar mieru pasēdēt bulduros un pavaktēt kādā vakarā!

 2. 2013.08.28 pulkstenis 5:28 pm

  Aldi, piekrītu!Es par šo cepos , jo ir skaidrs, ka tiek pārkāpta ētika.1) Tikai un vienīgi benzisa projekts , elitei pietuvināts, kur vienkārši no cilvēkiem tiek iekasēta nauda pat par pāris km/h pārkāpumu,2) Skandināvijā, kur ātruma lietas ir strikti atregulētas, neko šādu neesmu redzējis. Somi Helsinkos brauc -70. (50 zonā)3) Kā raksti, ne no tā gala ķeras bet nav jau mērķis satiksmes drošību un plūsmu pilsētā uzlabot,4) Drošībai derētu gan uzsvērt arī citas svarīgākas lietas, kā piemēram, pareizu joslu un papildjoslu lietošanu, bet par to naudu neiekasēsi,5) Nepamatoti lēna pārvietošanās un plūsmas kavēšana ir lielāks risks nekā +5 10 km/h! Jo, kurš ir mācījies mazliet padziļināti autovadīšanu, zina, ka bremzēšana ir pati bīstamākā darbība autovadīšanā utt utt:)

 3. 2013.10.19 pulkstenis 5:44 am

  Rīga ir palikusi stripi lēnāka. Bet piekrītu Pļaveniekam, noteikumi ir jāievēro.Vēl man patīk , ka radari ir demokrātiski, fotogrāfē visus , kuri pārkāpj -deputātus, ministrus , policistus, bandītus, Un nevar atpirkties. bet vai galarezultātā uzliek sodu tas ir interesants jautājums. Bet ņemot vērā ka iesaistītas vairākas iestādes- radaru firma, policija , CSDD ceru ka jā.

 1. No trackbacks yet.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: